Поиск

Arodbiedrības jubilārs!

27. novembrī Tukuma novada Domē, 80 gadu jubilejā tika sveikts mūsu arodbiedrības ilggadējs biedrs un aktīvists Jānis Rundāns. Jubilārs 25 gadus vadīja Tukuma rajona arodbiedrību. Arodbiedrība LVIPUFDA novēl Rundāna kungam stipru veselību un būt tikpat aktīvam un dzīvespriecīgam. Dzīvi nedrīkst vien dzīvot Un vīnu ar steigu dzert; Vajag iet caur pasauli mīlot Un baudu no mirkļa tvert! Par grūtībām nedrīkst domāt, Tās vajag darīt un viss; Var akmeņi būt tev somā Un tās var būt debesis! Un vecumu nedrīkst gaidīt; Tas jau tāpat reiz nāks. Ja vari par likstām smaidīt, Tad laiks tevi nepanāks! /Gunta Kraulere /

Arodbiedrības aktivitātes

Š.g. 17. novembrī LVIPUFDA priekšsēdētajs A.Jirgensons tikās ar Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, lai pārrunātu 2016. gada valsts budžeta prioritātes. * Paredzams, ka VSAA un NVA darbiniekiem 2016. gadā būs algu pieaugums. * Pārrunāts arī muitas darbinieku problēmu risinājums. * Saskaņots starptautiskā semināra "Par sociālo dialogu Latvijā" dalībnieku (12 valstis) tikšanās Saeimas sociālo un darba lietu komisijā 9.decembrī.

„Labākā arodorganizācija 2015"

14. novembrī par godu Latvijas valsts proklamēšanas 97.gadadienai, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība īpašā pasākumā apbalvoja aktīvākos arodbiedrību jauniešus un arodorganizācijas. Pasākums „Labākā arodorganizācija 2015 notika Arodbiedrību namā, Rīgā. Kā mūsu nozares labākā arodorganizācija tika apbalvota Sociālā aprūpes centra "Rūja" arodorganizācijas priekssēdētāja ANITA MELLUPE (attēlā)

Gaidam Jūs

Vaļnu 32 - 309

Rīga

Zvaniet mums

29540549

67211651

 

Rakstiet mums

lvpufda@apollo.lv

 

 

 

l