Поиск
  • raimondsjirgensons

Arodbiedrības publicitāte mēdijos 2013.gadā


Arodbiedrības publicitāte mēdijos 2013.gadā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība aizvadītajā gadā presē parādījusies 53 reizes, Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība - 128 reizes,Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrība - 14, Latvijas Celtnieku arodbiedrība - 4, Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS - 20, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība - 21, Latvijas Industriālo Nozaru arodbiedrība - 6, Latvijas Kultūras darbinieku arodbiedrību federācija - 6, Latvijas Tirdzniecības flotes jūrnieku arodbiedrība - 7, Latvijas Tirdzniecības darbinieku arodbiedrība - 2, Latvijas Meža Nozaru arodu biedrība - 2, Latvijas arodbiedrība "Enerģija" - 1, Latvijas Ūdens transporta arodbiedrību federācija - 1, Latvijas Lauksaimniecības un pārtikas nozaru arodu biedrība - 1, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība - 1, Latvijas Aviācijas darbinieku arodbiedrību federācija – 1.

#arodbiedrībaspublicitātemēdiji

Просмотров: 0

Gaidam Jūs

Vaļnu 32 - 309

Rīga

Zvaniet mums

29540549

67211651

 

Rakstiet mums

lvpufda@apollo.lv

 

 

 

l