Поиск
  • raimondsjirgensons

Ēnu diena arodbiedrībā LVIPUFDA


Pirmo reizi arodbiedrības praksē, pie mums ir pieteicies Iļģuciema vidusskolas 12A klases skolnieks Andrejs, lai klātienē novērotu arodbiedrības ikdienas darbu, "Ēnu dienas" ietvaros.

Andrejs kopā ar arodbiedrības vadītāju un juristu ir apmeklējis VSAA Bauskas filiāli, veco ļaužu pansionātu "Dērpele", kā arī piedalījās tiesas sēdē, kur tika izskatīta LVIPUFDA biedra lieta par atlaišanu no darba bez arodbiedrības piekrišanas. Atbraucot uz mājām, Andrejs nekavējoties iestājās mūsu arodbiedrībā, izmantojot mājas lapu, jo pats strādā un pateicoties "Ēnu dienai" ir sapratis, cik svarīgi ir justies aizsargātam.

#ēnudienaarodbiedrībālvipufda

Просмотров: 0

Gaidam Jūs

Vaļnu 32 - 309

Rīga

Zvaniet mums

29540549

67211651

 

Rakstiet mums

lvpufda@apollo.lv

 

 

 

l