Arodbiedrības publicitāte mēdijos 2013.gadā


Arodbiedrības publicitāte mēdijos 2013.gadā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība aizvadītajā gadā presē parādījusies 53 reizes, Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība - 128 reizes,Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrība - 14, Latvijas Celtnieku arodbiedrība - 4, Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS - 20, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība - 21, Latvijas Industriālo Nozaru arodbiedrība - 6, Latvijas Kultūras darbinieku arodbiedrību federācija - 6, Latvijas Tirdzniecības flotes jūrnieku arodbiedrība - 7, Latvijas Tirdzniecības darbinieku arodbiedrība - 2, Latvijas Meža Nozaru arodu biedrība - 2, Latvijas arodbiedrība "Enerģija" - 1, Latvijas Ūdens transporta arodbiedrību federācija - 1, Latvijas Lauksaimniecības un pārtikas nozaru arodu biedrība - 1, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība - 1, Latvijas Aviācijas darbinieku arodbiedrību federācija – 1.

#arodbiedrībaspublicitātemēdiji

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square