top of page

Ēnu diena arodbiedrībā LVIPUFDA


Pirmo reizi arodbiedrības praksē, pie mums ir pieteicies Iļģuciema vidusskolas 12A klases skolnieks Andrejs, lai klātienē novērotu arodbiedrības ikdienas darbu, "Ēnu dienas" ietvaros.

Andrejs kopā ar arodbiedrības vadītāju un juristu ir apmeklējis VSAA Bauskas filiāli, veco ļaužu pansionātu "Dērpele", kā arī piedalījās tiesas sēdē, kur tika izskatīta LVIPUFDA biedra lieta par atlaišanu no darba bez arodbiedrības piekrišanas. Atbraucot uz mājām, Andrejs nekavējoties iestājās mūsu arodbiedrībā, izmantojot mājas lapu, jo pats strādā un pateicoties "Ēnu dienai" ir sapratis, cik svarīgi ir justies aizsargātam.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page