top of page

Arodbiedrības jubilārs!


27. novembrī Tukuma novada Domē, 80 gadu jubilejā tika sveikts mūsu arodbiedrības ilggadējs biedrs un aktīvists Jānis Rundāns. Jubilārs 25 gadus vadīja Tukuma rajona arodbiedrību.

Arodbiedrība LVIPUFDA novēl Rundāna kungam stipru veselību un būt tikpat aktīvam un dzīvespriecīgam.

Dzīvi nedrīkst vien dzīvot Un vīnu ar steigu dzert; Vajag iet caur pasauli mīlot Un baudu no mirkļa tvert! Par grūtībām nedrīkst domāt, Tās vajag darīt un viss; Var akmeņi būt tev somā Un tās var būt debesis! Un vecumu nedrīkst gaidīt; Tas jau tāpat reiz nāks. Ja vari par likstām smaidīt, Tad laiks tevi nepanāks! /Gunta Kraulere /


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page