NVA Darba koplīgums

December 21, 2017

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone ar Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības (LVIPUFDA) priekšsēdētāju Andreju Jirgensonu un Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS priekšsēdētāju Juri Kalniņu 19. decembrī parakstīja Darba koplīgumu - darba devēja un arodbiedrību rakstisko vienošanos par darbiniekiem labvēlīgākiem darba nosacījumiem, ņemot vērā gan darbinieku vajadzības un vēlmes, gan darba devēja iespējas.

Darba koplīgums NVA darbiniekiem paredz tādas sociālās garantijas kā, piemēram, par 3 stundām saīsinātā pirmssvētku darba diena, piemaksa par prombūtnē esoša darbinieka aizvietošanu, brīvdiena, darbinieka bērnam uzsākot skolas gaitas.

Darba koplīgumā ir arī sadaļa, kurā iekļautas garantijas darbinieka kvalifikācijas celšanai, papildatvaļinājumam un citām iespējām. NVA jau vairākus gadus sadarbojas ar abām arodbiedrībām.

 Informācija un foto no nva.gov.lv mājaslapas.

 

Please reload

Featured Posts

Apbalvošana

December 2, 2019

1/5
Please reload

Recent Posts

December 2, 2019

December 22, 2017

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags