Sanatorijas piedāvājums. 15% atlaide biedriem!
PROM NO VĪRUSIEM! – RĪCĪBAS PLĀNS


Dzīvošana, ēdināšana, procedūras – no 36 Eur diennaktī

Šajā rudens-ziemas periodā, kad ir aktivizējušies vīrusi un sezonas saaukstēšanās, ir labi aizbraukt prom no pilsētas burzmas un liekiem kontaktiem.

Turklāt, ir nepieciešams rūpēties par savu veselību un stiprināt imunitāti, jo imunitāte ir cilvēka galvenā aizsardzība pret vīrusiem.


Tāpēc, SANATORIJA – IR LABĀKAIS RISINĀJUMS šajā laikā!

Sanatorija «Jantarnij bereg»mir veselības un atpūtas oāze, kas atrodas tālu prom no infekciju izplatīšanās perēkļiem, pašā Jūrmalas piekrastē. Šī ir medicīnas un profilakses iestāde, kas piedāvā ārstēšanās un rehabilitācias programmas.


Mēs rekomendējam:


«Noturīga imunitāte» - jauna programma ķermeņa aizsargspēju uzturēšanai, kas veidota, ņemot vērā mūsdienu fizioterapeitiskās metodes, tostarp haloterapiju, ārstniecisko vingrošanu, venozo asiņu lāzerapstarošanu, peldbaseinu un citas procedūras.

Cena – no 348 Eur par 7 dienām. Sīkāk: ej.uz/JB_imunitate


«Elpošanas orgānu veselība» - īpaša programma, kuras mērķis ir uzturēt normālu elpošanas sistēmas darbību, stiprināt ķermeņa aizsargspējas un veikt rehabilitāciju pacientiem, kuri pārcietuši infekcijas.

Cena – no 299 Eur par 7 dienām. Sīkāk: ej.uz/JB_elposana


Jārīkojas!


1. Izvēlaties programmu! Visas cenas: ej.uz/JB_cenas

2. Rezervējiet: +371 67735950, info@sanatorij.lv

3. Paņemiet ģimenes ārsta izziņu #027/u un negatīvo COVID-19 testu*

4. Dodaties uz sanatoriju «Jantarnij bereg»


"Jantarnij bereg" – dvēseles un ķermeņa veselībai!Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg


*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kura izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Sākot ar 2020. gada 30. novembri iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.

Paldies par sapratni!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square