Tikšanās ar Labklājības Ministrijas Valsts sekretāri


2015. gada 9. februārī LVIPUFDA priekšsēdētājs tikās ar Labklājības Ministrijas Valsts sekretāri Ievu Jaunzemi, personāla departamenta direktori Tamāru Osipovu un finansu vadības departamenta direktori Indru Kārkliņu, lai apspriestu darba samaksas jautājumus VSAA, NVA un sociālās aprūpes centros 2015. un 2016. gadā. Pozitīvi vērtējama veselības polišu ieviešana 2015. gadā un plānotais darba samaksas pieaugums2016. gadā. Joprojām atšķirīgs viedoklis dažiem "Valsts dienesta likuma" punktiem, bet vēl ir laiks arodbiedrībai pierādīt savu viedokli. Puses vienojās sadarboties arī turpmāk.

#tikšanāsarlabklājībasministrijasvalstssekretāri

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Gaidam Jūs

Vaļnu 32 - 309

Rīga

Zvaniet mums

29540549

67211651

 

Rakstiet mums

lvpufda@apollo.lv

 

 

 

l